اخبار


فاجعه ای به نام " بی اعتمادی " در جواهرات‎

توسط مدیر سایت | 1395/05/26

مراقبت از اعتماد مشتریان مهمترین وظیفه اجتماعی یک جواهر فروش است.

کتاب مروارید منتشر شد.‎

توسط مدیر سایت | 1395/04/23

کتاب مروارید منتشر شد . به همت خانم مهندس یحیوی و پس از تجربه موفق چاپ ترجمه کتاب تخصصی سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی جهان اثر والتر شومن ، این بار جدیدترین یافته های علمی و مقالات علمی در مورد مروارید با همکاری فریدون موذنی ریزی منتشر گردید.

مردم مراقب شناسنامه های تقلبی جواهر در بازار باشند‎

توسط مدیر سایت | 1394/08/27

رئیس کمیته متناظر با کمیته ISO TC 174؛طلا و جواهر سازمان استاندارد در بازدید از آزمایشگاه گوهر شناسی و درشناسان پارس عنوان کرد: با توجه به استقبال مردم از سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، خریداران جواهر مراقب شاسنامه های تقلبی این سنگها باشند.

تاکید بر اهمیت صدور شناسنامه برای سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی‎

توسط مدیر سایت | 1394/08/25

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ استاندارد گفت: طلافروشان و تولیدکنندگان طلا و جواهر برای بالابردن سطح کیفی محصولات خود از سنگ ها و گوهرهای دارای شناسنامه معتبر استفاده کنند.

فریدون موذنی ریزی مقارن با هجدهم آبان ماه و روز ملی کیفیت عنوان داشت‎

توسط مدیر سایت | 1394/08/25

مقارن با هجدهم آبان ماه و روز ملی کیفیت ، مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های تخصصی گوهرشناسی و درشناسان پارس در مصاحبه ی اختصاصی به سوالات خبرنگار وبسایت اتحادیه طلا و جواهر کشور پاسخ داد .

آزمایشگاه های استاندارد جواهرشناسی به رشد صنف طلا و جواهر کمک می کند‎

توسط مدیر سایت | 1394/08/25

مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های تخصصی گوهرشناسی و درشناسان پارس اعلام کرد : با استفاده از خدمات آزمایشگاه های استاندارد می توان به گذر از سنتی به صنعتی شدن صنف طلا و جواهر کمک کرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است.

All Right Reserved By GDPL Co.