یادآوری مهم در خصوص شناسنامه های GDPL

توسط مدیر سایت | 8/18/2016 12:10:12 PM

اعتمادی که مشتریان به شناسنامه های آزمایشگاه گوهرشناسی و درشناسان پارس GDPL می کنند ، برای این شرکت بسیار ارزشمند و با اهمیت است و خود را مسئول و متعهد به پاسداشت از این اعتماد می دانند


 
مشتریان امروز به میزان و نوع خدمات پیـش از فروش ، خدمات فروش و خدمات پـس از فروش  کمپانی یا برند یا فروشگاهی که از آن کالا و خدمات خرید می کنند ،  اهمیت می دهند و بدون شک  هر مجموعه ای در هر کدام از این بخش ها ضعیف عمل کند در رسیدن به موفقیت ناکام خواهد ماند .
.
عزیزان همراه ، لازم است بدانید مشتریانی که جواهرات دارای شناسنامه  GDPL را خریداری نمایند از خدمات پس از فروش آزمایشگاه گوهر شناسی و درشناسان پارس بهره مند می شوند .
به این ترتیب که آزمایشگاه  بدون هیچ هزینه ای و تنها در عرض یک تا سه ساعت جواهر خریداری شده را مجددا " مورد آزمایش و ارزیابی قرار داده و نتیجه را به مشتری اعلام می کند . برای برخورداری از  این ردیف  از خدمات پس از فروش فقط کافی است با هماهنگی تلفنی قبلی ، جواهر و شناسنامه آن به آزمایشگاه ارائه شود.
 
کارشناسی مجدد که توسط کارشناسان گوهرشناسی درشناسان پارس GDPL  صورت می پذیرد ، موجب حصول اطمینان صد درصدی مشتری  از صحت و اصالت و کیفیت جواهرات می شود و بیان کننده درست کاری جواهرفروش است ، ضمن آن که راه سوء استفاده های احتمالی افراد سود جو از  اعتبار شناسنامه GDPL  و تضییع حقوق مشتری را مسدود می کند
 ما بر این باوریم که  :
 
کیفیت مسئولیت همه ماست .
 
و ما خود را محکوم به حفظ  و ارتقای رضایت مشتریان می دانیم.
 
 
Instagram : @GDPL_IR
Telegram :   @GDPLIR
WWW.GDPL.IR
email : gdpl.ir@gmail.com


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است.

All Right Reserved By GDPL Co.